.

.

Нов Лон0167 6мм Врв Избрана Дијаметар ХСС ротациона сигурна ефикасност Чекан Ѕидарски Вежба Малку

Нов Лон0167 6мм Врв Избрана Дијаметар ХСС ротациона сигурна ефикасност Чекан Ѕидарски Вежба Малку

DEN 2.67

Износ
Залиха

Име на производ (издржлив во употреба) : Ротирачки Чекан Ѕидарски Вежба (најнова технологија) Бит;Карактеристики : висококвалитетен производ Директно дупчалка; Материјал : ХСС. Боја : Беспрекорна Сребрена Сива Боја;Дијаметар На Битот : 6мм неизвонредно / 0,24"; дупчалка неповторлив Дијаметар : 10мм / 0,4". Должина на флејта Внимателно избрана : 40мм / 1,6"; Вкупна должина На умот : Вкупна застрашувачка Должина. 110мм / севкупно 4.3" : 110мм / 4.3"; нето суштинска Тежина : 41гр. содржина на Пакетот совршена во изработка : Содржина На Пакетот;1 уредна Ротациона Дупчалка За Ѕидање Со Чекан : 1 Х Ротациона Дупчалка За Ѕидање Со Чекан. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Одлично за дупчење по умерена цена и рамни и закривени површини за изработка, како што се препорачани од нерѓосувачки челик и леано Железо.Дизајнот на дупката за дупчење е посоодветен за многу електрични вежби (тука не е вклучен).Острата и извртена флејта ќе го направи дупчењето полесно и без напор.Врвот На Поделената Точка започнува при контакт за да не оди малку за брзи точни дупки.

Карактеристики

Производи во категоријата