.

.

Марумин Бебе Музички Расадник Креветчето Мобилни За Момчиња Девојки, Дигитална Музичка Кутија со 26 Приспивни Песни, Виси Ротирачки Животни Кадифен Играчки, Новоро

Марумин Бебе Музички Расадник Креветчето Мобилни За Момчиња Девојки, Дигитална Музичка Кутија со 26 Приспивни Песни, Виси Ротирачки

DEN 0.67

Износ
Залиха

●Бебе Музички Мобилен Q креветчето мобилен со дигитален, а не ветер, музичка кутија која вклучуваше 26 мека музика. Смирувачките мелодии ќе му помогнат на бебето полесно да заспие. Има прекинувач за вклучување/исклучување и контрола на јачината на звукот. Музичката кутија може да се носи сама. €Ротација Мобилен Quoptor 360°Ротирачки, врти симпатична виси играчки ќе го привлече вниманието на бебето. Помогнете да се вежба видот на бебето. Мобилниот може да ротира без музика. €Земи-сам Кадифен Приврзок€Бебе Мобилен со 4 кадифен животни вклучуваат мајмун, мачка, риба, октопод. Тие се цртани дизајн и доволно меки. И може да се користи одделно за бебешка игра. Плишаните играчки се перат. €Безбеден Материјал q abs материјал во бело без загадување, нетоксичен и издржлив, без БПА. Пластиката е многу цврста. Понудете го вашето бебе безопасно и безбедно користејќи искуство. ●Лесно За Инсталирање Висината На мобилната рака може да се прилагоди на 17" или 25". Нема завртки или сложени чекори за инсталација. Едноставно за инсталирање на вашиот кревет за бебиња или количка. Клип креветчето железнички дебелина до 1.85 инчи. Помирна играчка за помага бебето да заспие, најдобар подарок за туширање за вашето бебе!. Раната изложеност на музика може да помогне во промовирање на вештини за критичко слушање, јазик и писменост, креативност и координација. Поттикнете ги вештините за следење на очите и перцепција на звукот. Помага самостојно да се смири бебето и помага во промовирање на добар ноќен сон. 26 музиката може да свири повеќе од 1 час, музиката е мека за да му помогне на вашето бебе полесно да заспие. Прилагодлив волумен. Подобро да се заштити увото и слушањето на бебето. Моторизирана музичка кутија, потребни се само 2а БАТЕРИИ, полесни за употреба. Ротација од 360 степени. Симпатична цртан филм приврзок спин полека, исто како и танците над главата, може да го привлече вниманието на бебето. Вртењето играчки визуелно го стимулира и воодушевува бебето. Помогнете да се вежба видот на бебето. Мобилниот може да ротира без музика (музичка кутија со копче за да ја постави без глас). Музичката кутија може да се соблече за играње. Лесно да се земе секаде. 4 приврзоци се мека кадифен играчка во цртан филм животински дизајн : Мајмун, мачка, риба и октопод. Тие се одвојуваат и се перат. Долгорочен соиграч на вашето бебе. Не е потребна завртка, лесна за инсталирање. Користете на креветче, кревет за новороденчиња, носете креветчиња. Клип креветчето железнички дебелина до 1.85 инчи. Лесно се прицврстува на речиси секое креветче. Висина На Држачот За Мобилни Креветчиња За Бебиња : 17 "/ 25".

Карактеристики

Производи во категоријата