.

.

Кутија за складирање на стрипови Eloboon, Fireproof & отпорна на вода кутија за стрипови со заклучување, навлажнувана стрип кратка кутија со оган патент има 150-175 стрипови, к?

Кутија за складирање на стрипови Eloboon, Fireproof & отпорна на вода кутија за стрипови со заклучување, навлажнувана стрип

DEN 1.33

Износ
Залиха

Течен силиконски обложен фиберглас. -Последна продажба : Елобун продолжува да истражува и развива на високо-технолошки материјали, технологија за безбедност. Ако има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно кажете ги. Тоа ќе биде добар придружник за вашите стрипови. Цврсто големи кутии за стрипови на Eloboon обезбедуваат одлично решение за организирање и складирање. Секогаш се надеваме дека ќе им обезбедиме на клиентите најдобри производи. Material Материјал за промиум : Кутија за складирање на стрипови е изработена од течна силициум гел фиберглас што може да издржи температури до 2000 ° F. Стрип -кантата има комбинирано заклучување за да можете да ги спречите луѓето да се мешаат со вашите стрипови. Надворешни димензии : 15,6" x 7,5 "x 11. Вашиот предлог има големо влијание врз надградбата на нашите производи. Цврсто големи кутии за стрипови на Eloboon обезбедуваат одлично решение за организирање и складирање. Suiteивична големина : Внатрешни димензии : 15,2 "x 7. Совршено е за вашите стрипови со торби и се качија. Секогаш се надеваме дека ќе им обезбедиме на клиентите најдобри производи.Течен силиконски обложен фиберглас.

Карактеристики

Производи во категоријата