.

.

Вели Лонг фото албум Холд 100 џебови, 4 x 6 Фотографии за деца албум Холд, албум за детски слики

Вели Лонг фото албум Холд 100 џебови, 4 x 6 Фотографии за деца албум Холд, албум за детски слики

DEN 174.40

Износ
Залиха

Има 100 4 "x6" фотографии. Прикажува две фотографии на страница. Може да се користи за церемонија на отворање, роденден, награди комеморативен, свадба, деловни подароци. Различни стилови за да изберете. Дизајн на пластични капаци отпорни на абење, чувајте ги вашите фотографии подолги!. Како подарок за одмор или роденден на пријателите е многу добар избор. Има 100 4 "x6" фотографии. Прикажува две фотографии на страница. Шуплив дизајн, употреба на еколошки PP Core. Може да се користи за церемонија на отворање, роденден, награди комеморативен, свадба, деловни подароци. Различни стилови за да изберете. Има 100 4 "x6" фотографии. Прикажува две фотографии на страница. Шуплив дизајн, употреба на еколошки PP Core. Може да се користи за церемонија на отворање, роденден, награди комеморативен, свадба, деловни подароци. Различни стилови за да изберете.

Карактеристики

Производи во категоријата