.

.

Комплет за асортиман на асортиман на приклучокот за приклучоци за глава, хексадецимален шраф за чаши за поени за тапа, лесна тела, челик од легура од 12,9 класа

Комплет за асортиман на асортиман на приклучокот за приклучоци за глава, хексадецимален шраф за чаши за поени за тапа, лесна

DEN 151.84

Износ
Залиха

? Погодно за рачки на вратите, тапа, лесна тела, копчиња, поправка на вооружување, водоводџија и други мали поправки околу продавницата, гаража или дома. ? Боја : Црн тон. Количина на пакет : 200pcs x m3*3 Head Socket Hex Grub завртка. ? По продажбата : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Спецификација : ? Големина : M3 x 3? Материјал : 12.9 класа легура челик? Боја : црни карактеристики : ? 1.12.9 Класа ултра тврда и издржлива легура челик Внатрешен хексадецимален погон Постави завртки за асортиман, отпорен на корозија. ? Содржина на пакет : ? ?

Карактеристики

Производи во категоријата