.

.

24 пакувајте ги безбедносните капаци за безбедност на електрични заштитни капаци за бебиња, приклучок за излез за бебиња, опфаќа тигар и тигрица кои играат во морск?

24 пакувајте ги безбедносните капаци за безбедност на електрични заштитни капаци за бебиња, приклучок за излез за бебиња, опфаќа

DEN 1.67

Износ
Залиха

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД. ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја безбедноста на вашите деца дома, канцеларија, гаража, ресторан или куќа за одмор во секое време. ♥ Можете да ги користите овие за да спречите прашина да влезе во места. Доволно ефтино, лесно решение. Овие приклучоци исто така работат совршено за да се запре инфилтрацијата на ладен воздух. ♥ Опфаќањата на штекерот ќе ви ја одземе iosубопитноста на детето да ги залепи прстите во излезот. Чувајте ги вашите деца подалеку од опасност. ♥ капаците на штекерот се изработени од изолирани трајни пластични, висококвалитетни суровини и се еколошки. Предлагаме да купите најмалку 48 затоа што има повеќе места во еден дом отколку што сфаќате. Карактеристики ♥ Ова излезно покритие е издржлив, еднократно и не е лесно скршен. Чувајте ги вашите деца и миленичиња подалеку од опасностите од моќ. ♥ Ако добивате ладен воздух што влегува низ местата на надворешните wallsидови. Овие приклучоци ќе работат совршено за да ја запрат инфилтрацијата на ладен воздух. ♥ Ние сме многу сигурни за квалитетот на капакот на приклучокот за безбедност на бебето. ♥ Заштитата на вашето дете од опасностите од електрична енергија не може да биде полесно. Има толку многу скриени опасности околу домот, но нашите заштитници на приклучоците ќе ви обезбедат мир на умот. ♥ Забелешка : Овој излез за бебиња опфаќа само погоден за електрични приклучоци во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата