.

.

Делови на алатки Платон 170 DIY Електронски дијагонален стегач на клешти од страна на странични сечење жици за секачи за ножици за мелење модели за мелење - алатки за м

Делови на алатки Платон 170 DIY Електронски дијагонален стегач на клешти од страна на странични сечење жици за секачи за ножици

DEN 997.44

Износ
Залиха

Боја : 10 компјутери. Тип : Делови за рачни алатки. Број на модел : Платон 170. Употреба : Дома DIY. Боја : 10 компјутери. Тип : Делови за рачни алатки. Број на модел : Платон 170. Употреба : Дома DIY. Platon 170 DIY електронски дијагонален стегач на клешти Страна сечење на жици за ножици на жици за моделни модели за мелење алатки. Мојот пријател : Добредојдовте на овде, ние ќе ви ги дадеме најдобрите производи и услуги. Спецификации на ИТИМ : Тип : Делови за рачни алатки Број на делови : Платон 170usage : Дома.

Карактеристики

Производи во категоријата