.

.

Светла за затоп за шише со вино од кабилок, LED фестивалска светлина за забава Декоративна ламба

Светла за затоп за шише со вино од кабилок, LED фестивалска светлина за забава Декоративна ламба

DEN 614.40

Износ
Залиха

Материјалот ги прави жиците- пријателски и безбедни за употреба. Декор светла за создавање опуштена, лежерна, топла и романтична атмосфера. Тие сигурно ќе бидат поентата во која било сцена!. Заштеда на енергија и еколошки, оваа LED светлосна низа со голема осветленост, мала потрошувачка на енергија. Специјалниот дизајн на стоп за шише со вино ги прави LED стринг -светлата одлична декорација за дома, градина, кантина, внатрешен двор, велигденска декорација или други места. Тоа ќе го направи вашиот дом или забава убав и декоративен. Материјалот ги прави жиците- пријателски и безбедни за употреба. Декор светла за создавање опуштена, лежерна, топла и романтична атмосфера. Тие сигурно ќе бидат поентата во која било сцена!. Заштеда на енергија и еколошки, оваа LED светлосна низа со голема осветленост, мала потрошувачка на енергија. Специјалниот дизајн на стоп за шише со вино ги прави LED стринг -светлата одлична декорација за дома, градина, кантина, внатрешен двор, велигденска декорација или други места. Тоа ќе го направи вашиот дом или забава убав и декоративен. Опис Оваа ставка е долга светлосна низа, голема осветленост, мала потрошувачка на енергија. Направено од материјал, издржлив за дневна употреба. Со уникатен дизајн на стопер за шише со вино, создадете романтична атмосфера. Осветлете ја вашата празнична забава со стринг светло, одлична декорација за забава. Феации- Боја : Како што е прикажано- Материјал : Гума- Големина : 5. 40x2. 60x2. 60см/ 2. 12х1. 02x1. 02 Inch- Енергија : 0. 1 W- Батерија : Батерија од 3 x AG 13 (вклучете)- Материјал Направете ги светлата за низа- пријателски и безбедни за употреба. градина, кантина, внатрешен двор, велигденска декорација или други места. Тие сигурно ќе бидат поентата во која било сцена!- тоа ќе го направи вашиот дом или забава убав и декоративен. Пакет, вклучувајќи 1 x String Lights.

Карактеристики

Производи во категоријата