.

.

Кутија за чевли за задебелување на Anncus, про transparentирна кутија за складирање на чевли за прашина, во изобилство на чевли, правоаголник, пластична фиока за фиоки - куќи

Кутија за чевли за задебелување на Anncus, про transparentирна кутија за складирање на чевли за прашина, во изобилство на чевли,

DEN 1334.40

Износ
Залиха

Боја : 6pcs Големина S. Потекло : CN (потекло). Број на модел : Кутија за чевли. Материјал : пластика. Пластичен тип : Друго. Опис на чевли, ве одведуваат на добри места и твоите заслужуваат најдобра можна грижа. Нашата кутија за складирање на чевли е мора да има Организатор на плакари за да се осигура дека чевлите изгледаат исто како кога за прв пат се в inубувате во нив. Кутијата за складирање на чевли е стабилна, идеални лавици за чевли за плакари, решетка за чевли за влез, под решетката за облека, кревет, кабинет за складирање или каде и да сакате.5x12cm големина L- 23.5x33.5x13cm- изработен од високо квалитетен материјал, задебелен и издржлив. , кабинет за складирање или каде и да сакате. Чевли Бокс Спецификации : Потекло : CN (потекло) Модел Број : чевли Boxmaterial : Plasticplastic Type : Dorthfeature : Eco-Priendly Feature : Stoced Style : Modern Technics : Glossyshape : Rectangle Use : Shoesproduct : Toys Organizer.

Карактеристики

Производи во категоријата