.

.

Diafilm плетени капи, капи, зимски слабиот капа преголем унисекс трендовски топла топла мешавина во боја бучен мек кабел за истегнување

Diafilm плетени капи, капи, зимски слабиот капа преголем унисекс трендовски топла топла мешавина во боја бучен мек кабел за

DEN 1.33

Износ
Залиха

100% акрилик. Еластично затворање. Машинско миење. ✔ [висококвалитетен материјал]-100% мек акрилик. Одлично удобно вклопување, постигнете стилски, трендовски, слабо изглед со оваа капа. Одличен производ, навистина прекрасни капчиња со слабини за жени. ✔ [Мека добра еластичност ја прави да ја смести секоја големина на главата. Капакот погоден за целото лице, без оглед каква е вашата коса долга или кратка, ќе изгледате многу мода и ќе имате посебен шарм кога ја носите. Моден и популарен, идеален стилски додаток за да се совпадне со обичните облеки. Исто така за секојдневно дневно носење или носење како капаче за спиење. Фасцинантно капаче за грав, многу препорачува!. ✔ [Windproof & Tarm Steping] - Како зимска густа капа за дополнителна топлина, едноставен и моден стил е лесен за да одговара на обични облека. Beanies модата исто така може да биде удобна. Ова плетено гравче и во затворено и на отворено. Willе ве задржи топло, кога одите во продавница, концерти и сл. Исто така, исто така погодни за активности на отворено и спорт, како што се пешачење, кампување, датира, куче за одење и така натаму. Може да се користи како ноќно капаче за спиење и хемо -капа од карцином. ✔ [Лесно за чистење] - женска магла за гравче многу мијат без пилинг. Може да се измие со рака и машина кога е потребно. Натопете го во топла вода со благ сапун го прави чисто како ново! Добијте ги омилените и најтрајните капи на Beanie за жени сега!. ✔ [Како подарок] - Оваа плетена капа на Beanie е совршен подарок за студент на колеџ, мајка и тато, пријател или скијач на скијање, оваа класична преголема капаче на Beanie ќе го задржи среќниот човек кој ќе го добие топло и стилски. Трендовски капаче на черепот или малку слабиот изглед на шапката заснован на вашиот. Цврстата боја е едноставна, но никогаш не излегува од стил. Пролет и зима мора да имаат суштинско значење!. Да ве задржи топло и привлечно исто така. Нашата удобна и мека капаче од гравче ја одржува главата и увото топло во текот на зимата. Unisex beanies со изведува одлично во флексибилност и истегнување, може да се протега без деформација, истегнувањето во ткаенината ќе се погрижи добро да ја заземе главата. Фрабикот за дишење му помага на вашата кожа да дише нормално, што резултира во добра, здрава кожа, па ако почесто се пот и имате мрсна коса, немате што да се грижите за непријатни ситуации. Без оглед на возраста, стилот или приликата. Не дозволувајте ладно да ве замрзне, испробајте ги нашите трајни плетени капи. За секоја пригода. Добар избор за пешачење, риболов, топки или loversубители на фотографија да го носат за активности на отворено сите сезони.

Карактеристики

Производи во категоријата