.

.

ZTPIC 10 парчиња за еднократно и миење на лицето Madk Build-in Nose Wire и прилагодливи ленти

ZTPIC 10 парчиња за еднократно и миење на лицето Madk Build-in Nose Wire и прилагодливи ленти

DEN 822.40

Износ
Залиха

полиесте. Повторно користење и печење - Повеќе маски доаѓаат со повеќе заменливи заштитни филтри со клипови во форма на М. Удобно и прилагодливо - Мекиот материјал, прилагодлив мост на носот и еластичниот Earloop има доволно еластичност за да направи фино заптивка. Високо-еластични памучни уши, ушите нема да болат кога ќе се носат долго време. Широко апликација - Вие деца можете да го носите за риболов, возење велосипед, одење на куче, одење на училиште, итн. Само облечете го како што ви треба. Каваи маски за лице, најсоодветен подарок за деца. Направено од удобна и дише полиестерска ткаенина, маска за лице што може да се пее за еднократно.

Карактеристики

Производи во категоријата