.

.

Орхидеите на Енди 3 парчиња пенкало, стилус молив, пенкало за екран на допир, капацитивно пенкало, пенкало за уреди на допир, висока прецизна универзална

Орхидеите на Енди 3 парчиња пенкало, стилус молив, пенкало за екран на допир, капацитивно пенкало, пенкало за уреди на допир,

DEN 175.84

Износ
Залиха

Опсег на апликација : Мобилен телефон на екран на допир, компјутер на таблет на екран на допир. Определување на производот : мазно, сјајно и чувствително тело на пенкало. Удобно чувство и исклучителна изработка. Користете : Предниот врв е погоден за отпорен екран, задниот круг на врвот е погоден за капацитивен екран. Чувствителен и тенок врв на пенкало, измазнето и поприродно пишување. Погодно за дневна употреба, пишување, сликање, уредување, итн. Врвот на задниот круг е погоден за капацитивен пакет на екран Вклучува : 3 PCS*Stylus Pen Забелешка : 1. Има разлика од 2-3% според рачното мерење. Ве молиме, проверете ја големината внимателно пред да ја купите предметот. 2. Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата