.

.

Организатор за кожа на далечински управувач со знаме на Велс, организатор за канцелариски материјали за далечински контролер

Организатор за кожа на далечински управувач со знаме на Велс, организатор за канцелариски материјали за далечински контролер

DEN 2.67

Износ
Залиха

СТП кожа. Висококвалитетен кожен материјал, спречете гребнатини, играјте добра улога на складирање. Голем капацитет со пет пространи оддели за складирање, играат добра улога во класификацијата и складирањето. Можеме да ставиме далечински управувачи, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди на кутијата за складирање. Погоден за сместување во дневната соба, спалната соба, студијата и канцеларијата насекаде. Мал совршен подарок за пријател кој не знае како да ги организира своите клупи. Ако имате неколку слики што сакате да ги прикажете во кутиите, ве молиме контактирајте со нас, ние нудиме дизајн на прилагодена шема. СТП кожа. Висококвалитетен кожен материјал, спречете гребнатини, играјте добра улога на складирање. Голем капацитет со пет пространи оддели за складирање, играат добра улога во класификацијата и складирањето. Можеме да ставиме далечински управувачи, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди на кутијата за складирање. Погоден за сместување во дневната соба, спалната соба, студијата и канцеларијата насекаде. Мал совршен подарок за пријател кој не знае како да ги организира своите клупи. Ако имате неколку слики што сакате да ги прикажете во кутиите, ве молиме контактирајте со нас, ние нудиме дизајн на прилагодена шема. Ако запознавте некои проблеми со напредокот во шопингот, контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата