.

.

Торба за намирници за еднократна употреба на намирници, склопувачки алатки торбички торба со преголема корпа за перење, корпа за алишта, шема на ленти за банани

Торба за намирници за еднократна употреба на намирници, склопувачки алатки торбички торба со преголема корпа за перење, корпа

DEN 415.84

Износ
Залиха

Оксфордска крпа. Големина : 12,6 "H x 22" L x 11.4 "W, капацитет : 50 литри. Премиум квалитет : Направено од 300d Оксфордска крпа, лесна е да се носи и многу издржлив. Трајно и склопувачки : Овој алатка за поддршка со 4 места за поддршка за да се задржи Неговата форма и исто така склопувачка за лесно складирање. Лесно за носење и складирање : 2 рачки со средна должина го олеснува носењето. Отворениот врв го олеснува и земаше работите во торбата за складирање. Мултифункционална торба за тотали : Користете како намирници торба на пазарот, носете ги набавките, користете за складирање на полица, или како организатор на автомобил или багажникот. Без разлика дали сакате да носите многу стоки на пикник, или во супермаркет за да купите работи, или да чувате играчки и Облека дома, итн., Нашата добро дизајнирана корпа за преклопување може да ви помогне! Име : Преклопна алатка Тота Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина Капацитет : 50 литри Димензија : 22 x 12,6 x 11,4 инчи / 56 x 29 x 32 см Тип : Преголема намирници Торба / продавница за тота / организатор на автомобили / торба за складирање на домаќинства / употреба на корпа за перење : промотивна торба за купување за пакување храна, додатоци за складирање. Кошницата за шопинг е направена висококвалитетна ткаенина, лесна и тешка. Големи торби простор, стилски изглед. Може лесно да се свитка, да заштеди простор и лесен за носење. Ги спречува вашите намирници и стоки да не вртат и се тркалаат наоколу. Идеално за намирници, општ шопинг, одење на плажа, излети, алишта, складирање и многу повеќе. Белешка : Ве молиме, дозволете мало девијација за мерење за податоците. Бојата на торбата може да варира малку од сликата преку Интернет, како резултат на поставките за боја на бојата.

Карактеристики

Производи во категоријата