.

.

WSHA Matte Anti Blue Light Fild Anti-Glare Anti Gratch TV Festance Festant Filter Направете го светло мекото олеснување на очите, за 46-52inch LCD, LED, 50inch

WSHA Matte Anti Blue Light Fild Anti-Glare Anti Gratch TV Festance Festant Filter Направете го светло мекото олеснување на очите,

DEN 2.33

Износ
Залиха

Вашите потреби : На луѓето кои работат пред екранот долго време, луѓето на кои им е потребен силен израз на боја, филмот за филтрирање не е по избор, но суштински! Анти-рефлексивно : анти-рефлективната стапка до 90%, го штити екранот од гребнатини и функција против сјајот, висока транспарентност до 95%, обновувањето на вистинската боја не влијае на јасност. Најдобра заштита на оптичко ниво на Blu-ray. Филтрира сина светлина и го олеснува заморот на очите. Исто така, ги штити очите од штетен сјај, УВ и сина светлина. Мат анти-сјај : Заштитник на сина светлина на екранот што доаѓа со мат облога против сјајот, ефикасно го намалува визуелното мешање предизвикано од силна светлина од екранот додека е во услови на високи светло. Кажете му збогум на кревка и отпорна на гребење : користејќи технологија отпорна на гребење, додавање на слој на нано-облога на површината на филмот може ефикасно да го олесни влијанието.

Карактеристики

Производи во категоријата