.

.

Јасни излезни капаци на плажа кучиња шепа диелектрични пластични приклучоци за електрични места за електрична енергија, заштитник на wallиден приклучок за бебиња, з

Јасни излезни капаци на плажа кучиња шепа диелектрични пластични приклучоци за електрични места за електрична енергија, заштитник

DEN 207.84

Износ
Залиха

Овој симпатичен излезен приклучок за приклучоци се тука за да ви понуди толку потребен мир, минимизирајќи ги шансите вашиот мал истражувач да ги достигне во електричните приклучоци на вашиот дом. пластика. Иако тие не се доволно мали за да бидат опасност од гушење на вашето бебе, тие можат да бидат непријатност да лежат наоколу и тешко да се видат. Брз и лесен начин да ви помогнеме да го заштитите вашето семејство од несреќи и да спречите електрична енергија. Заштита - Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика. Има толку многу скриени опасности околу домот, но нашите заштитници на приклучоците ќе ви обезбедат мир на умот. Материјал : Хард изолациони пластична големина : 1,3 x 1,3 во / 3,3 x 3,3 см Функција : Чувајте ги вашите деца и миленичиња подалеку од опасност од моќност, вклопете ги вашите места, не оставајќи простор децата да го сфатат. Ве молиме контактирајте не бесплатно. Лесно инсталирање - Едноставно вметнете ги безбедносните капачиња во неискористените места, заштитник на приклучокот ќе се вклопи цврсто во излезот. Има толку многу скриени опасности околу домот, но нашите заштитници на приклучоците ќе ви обезбедат мир на умот. Можете исто така да ни ги испратите сликите што ви се допаѓаат и ние ќе ги отпечатиме за вас бесплатно. Ние нудиме два сета, можете да купите според вашите потреби. Недостаток на овој стил на безбедносно покритие на електричен излез е дека треба да се отстранат кога се користи излезот. Широка апликација - Овој приклучок за безбедносни приклучоци ќе ви даде поголемо изненадување за вашиот долар и ќе ви овозможи да го спречите вашиот дом, канцеларија, гаража, дом за одмор, дом или хотелска соба на бабите и дедовците, без да потрошите мало богатство!. Заштита - Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика. Вклучува - 12 приклучоци за електрични приклучоци во САД / 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД. Ние нудиме два сета, можете да купите според вашите потреби. Брз и лесен начин да ви помогнеме да го заштитите вашето семејство од несреќи и да спречите електрична енергија. Естетски пријатно - ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да го најде омилениот капак на штекерот. Лесно инсталирање - Едноставно вметнете ги безбедносните капачиња во неискористените места, заштитник на приклучокот ќе се вклопи цврсто во излезот. Можете исто така да ни ги испратите сликите што ви се допаѓаат и ние ќе ги отпечатиме за вас бесплатно. Естетски пријатно - ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да го најде омилениот капак на штекерот. Овие пластични уреди се неверојатно ефтини и ја завршуваат работата кога Излезот не се користи подолг временски период. Ние се грижиме многу за безбедноста на децата што лесни за употреба и приклучоци за инсталација или приклучоци се најлесниот начин да ги докажете вашите електрични места и да работиме на речиси секој стил на приклучок. Широка апликација - Овој приклучок за безбедносни приклучоци ќе ви даде поголемо изненадување за вашиот долар и ќе ви овозможи да го спречите вашиот дом, канцеларија, гаража, дом за одмор, дом или хотелска соба на бабите и дедовците, без да потрошите мало богатство!.

Карактеристики

Производи во категоријата