.

.

Алипис Десктоп штанд јасно складирање мултифункционално решетка Практично пластично засилување Засилување на фиоката Домашен монитор за домаќинства Пол за всел?

Алипис Десктоп штанд јасно складирање мултифункционално решетка Практично пластично засилување Засилување на фиоката Домашен

DEN 1196.80

Износ
Залиха

Пластични монитори за складирање на мониторот- Заштедува простор за десктоп. Можете исто така да ја чувате тастатурата и на дното на фиоката до. Додатоци за игри со компјутер-мебел, не практичен и убав изглед, може да биде како домашна декорација. Компјутерски екран Riser- Заштедува простор за десктоп. Можете исто така да ја чувате тастатурата и на дното на фиоката до. Стенди за засилување на компјутерот- Заградата за приказ може да ја подигне висината на дисплејот, да ја прилагоди линијата на видот, добро за здравјето на очите. Засилување на компјутерот- изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во користењето на истиот. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на штандот на мониторот -Креативниот мебел, не практичен и убав изглед, може да биде како штанд за засилување на компјутерот за дома. -Оваа компјутерска решетка за еднократно користење со фиока е специјално дизајниран за дома или канцеларија, што може да ја зголеми висината на решетката за кревање компјутер. -Тоа заштедува десктоп простор. Можете исто така да ја чувате тастатурата и на дното на фиоката за да го следите штандот за складирање. -Сиза : 52.50x22.00x9.00cm/20.63x8.65x3 штанд за компјутерски монитор. -Која : Како што е прикажано, заградата на екранот на компјутерот -Дисплеј може да ја подигне висината на екранот, да ја прилагоди линијата на видот, добро за штандовите за складирање на пластични монитори за здравјето на очите. -По, ви даваат добро и удобно држење на телото и визуелна висина кога ги користите штандовите за засилување на компјутерот. -Материјал : Пластичен монитор за монитор за информации за информации за информации за информации, кој е погоден за употреба во канцеларија или домашна маса за да се зголеми висината на компјутерскиот монитор за да се направи вратот да се чувствува поудобно. Одделение за еднократно пластичен материјал и практичен за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата