.

.

Richya Car Rop Cop Cargo Carrier, торба за покривот на автомобили за автомобили со/без решетка, водоотпорни и обложени патенти, со анти -лизгачки мат + 10 засилени ленти + 6 куки на вр

Richya Car Rop Cop Cargo Carrier, торба за покривот на автомобили за автомобили со/без решетка, водоотпорни и обложени

DEN 636.48

Износ
Залиха

Водоотпорен систем - Телото на покривот на Ричија е изработено од 600 D густо ткаен водоотпорен тарпаулин, додека обложениот патент и патент со велкро може да го заштити и сувиот багаж во рамките на торбата во тешки ветровити и дождови. Доаѓа со анти-лизгачки влошки-анти-лизгачките влошки прикачени на кесата за покривот Ричја можат да го зголемат триењето помеѓу дното на кесата на покривот и покривот, спречувајќи ја кесата на покривот на покривот кога возилото е пребрзо, предизвикувајќи оштетување на покривот. 10 Засилени ленти + 6 куки на вратите - Без разлика дали покривот на вашиот автомобил има странични шини или не, овие додатоци се одлични за обезбедување на торбата со покривот, давајќи ја торбата доволно влечење. Забелешка : Не може да работи на безжични автомобили од кои временските ленти се залепени на рамката на вратата или вратите се лизгачки врати. 15 кубни стапала на вселената - торба за покриви од Ричија (44,8*34.4*17,2 инчи) е дополнителен простор за автомобили што може да одржи два 24 "куфери, две 20" куфери и други предмети, што ви дава пространо и удобно искуство за патување. Преклопен и лесен за носење - Преклопениот волумен на покривот на Ричија е 16*11*7,9 инчи, нема да се навлегува во просторот на вашиот автомобил. И кога треба да ја користите, само поштедете ја торбата за складирање отворено и расплетувајте го џебот на покривот за да добиете дополнителни 15 кубни метри простор за автомобил. Назад дома за празниците. Одете на забава во куќата на пријател. Се пресели во нова куќа. Супер голем капацитет. Супер водоотпорен. 10 ленти се супер стабилни.

Карактеристики

Производи во категоријата