.

.

Скапоцени моменти, Исус ме сака, кутија со керамички ситници, момче, 164467

Скапоцени моменти, Исус ме сака, кутија со керамички ситници, момче, 164467

DEN 130.56

Износ
Залиха

Направен од керамика и внимателно рачно насликана. Дајте како внимателен подарок за бебиња или религиозен подарок за специјални рани прилики на кое било од скапоцено момче - родендени, први празници, крштевки и многу повеќе. Инспиративен акцент за нејзината спална соба, нека се потсети дека Исус ја сака на секој начин. Со инспиративна порака што покажува дека вашето бебе момче секогаш се гледа, ова е една рамка што ќе помогне да се заврши прекрасниот изглед на вашата расадник. Чувајте ги сите мали богатства на вашето слатко девојче, кои се наоѓаат во оваа класична покриена кутија. Висока приближно 1,5 инчи. Прославете го пристигнувањето на вашето девојче! Фатете ја меморијата што сакате да ја чувате безбедна и звучна за да ја споделите со сите ваши семејство и пријатели во оваа рамка за фотографии 4x6. Висока приближно 1,5 инчи.Розари, религиозни медали, болнички нараквици и сите мали богатства на бебето момче се слатко чувани во оваа класична покриена кутија. Направен од керамика и внимателно рачно насликана. Од розари, религиозни медали, нараквици во болници, до неговата омилена мала играчка, имаат безбедно место да ги чуваат сите предмети. Направен од керамика и внимателно рачно насликана. Висока приближно 1,5 инчи. Приближно 6,75 H x 7,75 W x 6,75 D инчи. Од розари, религиозни медали, нараквици во болници, до нејзината омилена мала играчка, имаат безбедно место да ги чуваат сите предмети. Чувајте ги сите мали богатства на вашето слатко момче, кои се наоѓаат во оваа класична покриена кутија. Прославете го пристигнувањето на вашето момче! Фатете ја меморијата што сакате да ја чувате безбедна и звучна за да ја споделите со сите ваши семејство и пријатели во оваа рамка за фотографии 4x6.

Карактеристики

Производи во категоријата