.

.

Гавран борба за машка нордиска 2,0 гарда на осип ibjjf

Гавран борба за машка нордиска 2,0 гарда на осип ibjjf

DEN 1.33

Износ
Залиха

80% полиестер, 20% спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско миење. IBJJF одобрена, сублимирана графика нема да излупи или избледи обезбедувајќи долготрајна издржливост. Гумената обвивка на половината го одржува чуварот на осип безбеден за време на движењето. Засилено растојание за шиење за долготрајна издржливост. Сласната тежина и ткаенината за дишење ве одржува ладни и удобни. Четири начини на истегнување на ткаенината се протега во сите правци што овозможуваат максимален опсег на движење.

Карактеристики

Производи во категоријата