.

.

Weedkeycat Камо елени Камуфлажа лов на смешно вратоврски претходно врзани формални врски за лак прилагодливи лакови печатени за мажи

Weedkeycat Камо елени Камуфлажа лов на смешно вратоврски претходно врзани формални врски за лак прилагодливи лакови печатени

DEN 3.00

Износ
Залиха

полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Нашиот лак за мажи е дизајн во полиестерски материјал. Стилски : Нашиот Боути смешен е дизајн во безвременски класичен дизајн, за смешна шема, за мажите што е костум за секојдневно, формално, свадби или деловно носење. Дизајн : Нашите лак врски за мажите кои се преправени е со дизајнерска шема отпечатена на неговата, која ќе ви овозможи да изгледате мода, трендовски, кул, уникатно и привлечно очите. Пред-вратоврска со прилагодлива големина : Класичната лак-вратоврска со прилагодлива лента е дозволено прилагодливиот Bowtie да одговара за јарбонскиот врат, што го обезбедува најдоброто можно вклопување, овој класичен Bowtie ви дозволува да изгледате елегантно. Секоја пригода : Обичната вратоврска за лак е погодна за мажи и жени унисекс, уникатниот лак е лесно да се спари со сите кошули со кола и претходно врзаните лакови е лесно да се вклучи во кој било официјален, професионален или обичен изглед. полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Нашиот лак за мажи е дизајн во полиестерски материјал. Стилски : Нашиот Боути смешен е дизајн во безвременски класичен дизајн, за смешна шема, за мажите што е костум за секојдневно, формално, свадби или деловно носење. Дизајн : Нашите лак врски за мажите кои се преправени е со дизајнерска шема отпечатена на неговата, која ќе ви овозможи да изгледате мода, трендовски, кул, уникатно и привлечно очите. Пред-вратоврска со прилагодлива големина : Класичната лак-вратоврска со прилагодлива лента е дозволено прилагодливиот Bowtie да одговара за јарбонскиот врат, што го обезбедува најдоброто можно вклопување, овој класичен Bowtie ви дозволува да изгледате елегантно. Секоја пригода : Обичната вратоврска за лак е погодна за мажи и жени унисекс, уникатниот лак е лесно да се спари со сите кошули со кола и претходно врзаните лакови е лесно да се вклучи во кој било официјален, професионален или обичен изглед. Новини машки пред-врзани лакови во стил на лак, формален класик со дизајнерска шема отпечатена за забавно свадбено деловно работење.

Карактеристики

Производи во категоријата