.

.

N/A 15 парчиња четки за шминка Поставете козметика во прав Фондација Контура за очила сочинуваат алатка за убавина

N/A 15 парчиња четки за шминка Поставете козметика во прав Фондација Контура за очила сочинуваат алатка за убавина

DEN 5421.28

Износ
Залиха

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Како мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, прикривач и многу повеќе. Чистете со млака вода, а по сушењето можете лесно да имате сосема нов сет. Спецификација : Материјал за четка : Синтетички материјал за коса за коса : Дрво пакувања Вклучувајќи : 15* Четка за шминка Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рамките на 24 часа и да ви дадам задоволителен одговор. Да се ​​однесуваме на разликата во поставувањето на светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Карактеристики

Brush Material:
Synthetic Hair
Handle Material:
Wood
Package Including:
15* makeup brush:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Производи во категоријата