.

.

FIFOR 2 единици за полици на ниво, решетката за складирање прилагодливи на висина, полици за индустриски стои, за кујна, бања, канцеларија, дневна соба, балкон, кујна

FIFOR 2 единици за полици на ниво, решетката за складирање прилагодливи на висина, полици за индустриски стои, за кујна, бања,

DEN 0.33

Износ
Залиха

【Тешка единица за полици за складирање со тешки 2-ниво】 2-степени единицата за полици е идеална за организирање на тешки работи со цврста структура и метална рамка за корозија и отпорност на 'рѓа. Едноставниот, но практичен дизајн е погоден за складирање и прикажување во многу ситуации. 【Мултинопсија решетката за складирање】 Единицата за полици за складирање од 2 нивоа го прави вашето работно место чисто и уредно, зголемувајќи го просторот за складирање. Се вклопува каде било како гаража, складирање, магацин, подрум, кујна, дневна соба, плакарот, спална соба, канцеларија и многу повеќе. 【Прилагодлива висина】 Висината на секој слој може да се избере и прилагоди според вашите потреби. Дизајн на токи, удобен и практичен, лесен за расклопување. 880 фунти капацитет на оптоварување】 Максималниот капацитет е тотално до 880 фунти, 440 фунти по полица, кои можат да складираат многу повеќе работи и алатки во вашата гаража или магацин. 【Полици за безумно】 Не се потребни ореви или завртки, можете лесно и брзо да ја соберете оваа единица за полици. Исто така е погодно кога се расклопуваат. Ова полици е опремено со гумени стапки, кои можат да го заштитат подот, да додадат дополнителна стабилност и случајно да го избегнуваат полиците. Погоден за трговски центри, супермаркети, кафулиња, пекари, гаражи; Може да се постави со разни закуски, пијалоци, алатки, итн. За да ги задоволите вашите различни потреби за складирање. Постојат заштитни огради наоколу за да се спречи паѓање на предметите. Табелата на табелата и отворените полици се совршени за да го покажат производителот на кафе и чашите, плочата, па дури и вашиот омилен декор. Чисти линии се осигураат со индустриска талент за да му дадат на овој кабинет за алкохол освежувачки изглед кој додава допир на трендот на вашата соба. Спецификација : Име : Склама за складирање : Метал+MDFSize : 80*60*85cm / 31.5*23.6*33,5 инчи100*60 *85cm / 39.3*23.6*33,5 инчи120*60*85cm / 47.2*23.6*33,5 инчи80*80*85cm / 31,5*31,5*33,5 инчи100*80*85cm / 39.3*31,5*33.5 5 *33,5 инчи100*100*85cm / 39.3*39.3*33,5 инчезахен слој оптоварување : 220kg / 440 lbsapplicable прилики : спална соба, кујна, гаража, магацини : подни лавици, полици, цветни лавици, лавици за додатоци за автомобили, лажички за супермаркети Експресни лавици, голем метод на пиво за пиво : Список со склопување : Голема полица X1 ASSEMBLY Упатство X1 Notice : Ние продаваме само полици и не вклучуваме други прикази или додатоци. Да се ​​направи во рачно мерење, ќе има грешка од околу 2-3 см, ве молиме разберете. Нашата продавница има различни производи за да изберете. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме, ние активно ќе одговориме за вас.

Карактеристики

Name:
storage shelf
Material:
metal+MDF
size:
80*60*85cm / 31.5*23.6*33.5 inches:
100*60*85cm / 39.3*23.6*33.5 inches:
120*60*85cm / 47.2*23.6*33.5 inches:
80*80*85cm / 31.5*31.5*33.5 inches:
100*80*85cm / 39.3*31.5*33.5 inches:
120*80*85cm / 47.2*31.5*33.5 inches:
100*100*85cm / 39.3*39.3*33.5 inches:
Each layer load bearing:
220kg/440 lbs
Applicable occasions:
bedroom, office, kitchen, garage, warehouse
Uses:
floor racks, shelves, flower racks, car accessories racks, supermarket snack racks, express racks, large beer racks
Installation method:
assembly
Packing list:
Large shelf x1:
Assembly Instruction x1:
Notice:
We only sell shelves and do not include other displays or accessories.:
Due to manual measurement, there will be an error of about 2-3 cm, please understand.:
Our store has a variety of products for you to choose from.:
If you have any questions about the product, please contact us in time, we will actively answer for you. :

Производи во категоријата