.

.

12V 24V 350mm /14inch мозочен удар 900N /198lbs микро линеарен активирач Електричен линеарен активирач ТВ лифт со голема брзина Линеарен активирач

12V 24V 350mm /14inch мозочен удар 900N /198lbs микро линеарен активирач Електричен линеарен активирач ТВ лифт со голема брзина

DEN 487.68

Износ
Залиха

Тип : Gear Motor. Вртежен момент : 350. Излезна моќност : 20 W. Изградба : постојан магнет. Напон (V) : 12 VDC. Напон на погонот : 12 VDC или 24 VDC (може да избере) Максимален напредок : 90kg/900n Минимална големина на инсталација (целосно повлечена околу средината на растојанието помеѓу двете дупки) : L1 = мозочен удар+105 mm максимална големина на инсталацијата (целосно проширена околу Средината на растојанието на двете дупки) : L = 2xs (мозочен удар) +105мм температура на околината : -26 до +65 степени Класа за заштита : IP 54 Вградени гранични прекинувачи (кога е завршен мозочен удар, линеарен активирач автоматски запира!) Низок шум Дизајн, нивоа на бучава под 42 d B Правило за работа : 10%. Вчитувањето на оценувањето на оценувањето треба 10% правило за работа. За 20 минути, 2 минути работат 18 минути одмор. Ако пониското оптоварување може да го продолжи работното време. Максимална сила за заклучување 2300n.

Карактеристики

Производи во категоријата