.

.

300 компјутери Марки знаци букви 6 инчи на отворено читач букви знак 6''on 7 '' Флекс букви црни црвени преносни пластични букви знаци Броеви пропуст променлива за светл?

300 компјутери Марки знаци букви 6 инчи на отворено читач букви знак 6''on 7 '' Флекс букви црни црвени преносни пластични букви

DEN 1151.84

Износ
Залиха

Материјал од кој може да зависи од : Овие броеви, интерпункции и букви за знаци на отворено се изработени од квалитетен ПВЦ материјал, здрав и сигурен, не е лесен за раскинување или кршење, печатено јасно во светли и живописни бои, тешко да се избледи, обезбедувајќи ви услуга за долго време.

Карактеристики

Производи во категоријата