.

.

Miss The Treneager Banner, мали девојчиња Деца 3 -ти роденден декори, девојчиња од 3 години знак за ден

Miss The Treneager Banner, мали девојчиња Деца 3 -ти роденден декори, девојчиња од 3 години знак за ден

DEN 1.67

Износ
Залиха

Miss Threenager Banner, сјајна златна едрилична хартија, висок квалитет и елегантна. Висина на секоја буква : околу 5,35 инчи (13,5 см). Пакетот вклучува 15 парчиња букви и 1 парчиња жица за златна боја. Потребно е собранието, жица низ пред-исечената дупка на секоја буква и создадете го транспарентот. Декорации на мали девојчиња 3 -ти роденден. Miss Threenager Banner, сјајна златна едрилична хартија, висок квалитет и елегантна. Висина на секоја буква : околу 5,35 инчи (13,5 см). Пакетот вклучува 15 парчиња букви и 1 парчиња жица за златна боја. Потребно е собранието, жица низ пред-исечената дупка на секоја буква и создадете го транспарентот. Декорации на мали девојчиња 3 -ти роденден. Промаши Тернгер Банер.

Карактеристики

Производи во категоријата