.

.

Кео Мелење 08001 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 3/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 48 Заби, 8 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој

Кео Мелење 08001 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 3/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 48 Заби, 8 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај

DEN 3.00

Износ
Залиха

Одлично за длабоко дупчиња. Бесплатно сечење. Се препорачува за тоа каде пакувањето чипови е проблем. Кео Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за производство на фрези. Хсс сечење видов-влечкаат заб.

Карактеристики

Производи во категоријата