.

.

Merll Men's, Moab 3 Mid Mid пешачење подигање

Merll Men's, Moab 3 Mid Mid пешачење подигање

DEN 1.67

Износ
Залиха

Направени во САД или увезени. Гума ѓон. Вратилото мери приближно глужд од лак. Мерки за мерење на пета приближно 1 ". Отворањето на багажникот мери приближно 4 околу водоотпорна мембрана заптива вода и остава влага да избега од кожа од свињи и мрежи на горните 100% рециклирани ленти и јазикот за мрежи за лебди ја одржува заштитната капа на отпадоци 100% рециклирана мрежа за поставување кинетички вклопување на кинетиот напреден отстранлив отстранлив Контурирана мастило со засилена потпетица за потпетица за средна поддршка, обликуван најлонски лак, мерел воздушна перница во потпетицата, апсорбира шок и додава лесна стабилност Ева пена за пена за стабилност и удобност вибрам TC5+ гумен ѓон направен во САД или увезена. Гума на вратило. Глуждот од лак. Потпетици мери приближно 1 ". Отворање на подигање мери приближно 4 наоколу. Waterproof membrane seals out water and lets moisture escape Pigskin leather and mesh upper 100% recycled laces and webbing Bellows tongue keeps out debris Protective toe cap 100% recycled mesh lining Kinetic Fit ADVANCED removable contoured insole with reinforced heel cushioning for medium support Molded nylon arch shank Перницата за воздухот Мерел во петицата апсорбира шок и додава стабилност лесна ева пена од пена за стабилност и удобност вибрам TC5+ гумен ѓон. Машка Мерел, Моав 3 Средно пешачење за пешачење. Верзијата со средна висина The Boot 3 Boot нуди дополнителна поддршка за глуждовите. Најновиот модел има делумно рециклиран дизајн, нова посолна подлога, помека повеќе амортизирана мида, и највисока класа Vibram. Трајни велур кожа и мрежа Горна 100% рециклирани ленти, обложување и заштитно капаче на пети, отстранливо кинетичко вклопување напредно контурирано стапало со перниче со перница во потпетицата стабилизирајќи го најлонскиот лак Шанк Вибрам TC5+ надворешна плоча со 5мм -лаги.

Карактеристики

Производи во категоријата