.

.

ILAME 1PCS SOLID STETION MODULE SSR-25VA 25A 500K OHM до 24-380V AC SSR 25VA Регулатор на отпорност

ILAME 1PCS SOLID STETION MODULE SSR-25VA 25A 500K OHM до 24-380V AC SSR 25VA Регулатор на отпорност

DEN 691.20

Износ
Залиха

Име на производот, цврста состојба на модулот Тип на реле SSR-25 VA Оценета струја 25 A излез AC 24-380 V Отпорност 500 K/ 2 W Релеј Големина 6,3 x 4,5 x 2,3см/ 2,5 "x 1,8" x 0,9 "(L*w*t) материјали пластични, електрични Дел Главен сребрен тон во боја, сива тежина 118 G содржина на пакет 1 x реле за модул со цврста состојба.

Карактеристики

Производи во категоријата