.

.

Заштитно куќиште на знамето на Порто Рико компатибилен со Nintendo Switch

Заштитно куќиште на знамето на Порто Рико компатибилен со Nintendo Switch

DEN 1019.20

Износ
Залиха

♤ Службениот случај на прекинувач усвојува тврда компјутерска школка, која совршено се вклопува. Не само што штити од прашина и гребнатини, туку го штити и вашиот прекинувач од оштетување. ♤ Транспарентниот заштитен случај ја покажува и ја подобрува оригиналната боја и дизајнот на прекинувачот. Тенок и лесен. Лесен за држење. Отпечатоците од прстите на школка можат да се избришат со чиста влажна хартиена крпа. ♤ Заштитниот случај обезбедува максимална заштита на животот на вашиот прекинувач. Може да издржи шокови и тампони за докажување на шок, што во голема мерка го штити прекинувачот од случајни капки. Главната обвивка има резервирани испразнети пристаништа, така што може да се наполни директно на основата без да се отстрани школка. ♤ Getе добиете : Сплит со пет парчиња Конзола за конзола за игри на прекинувачи (2 капаци на рачката + 2 рачки на долните школки + школка на домаќинот), купете совршен подарок за вашата конзола за игра за игра. Дајте им на пријателите и семејството прекрасен подарок на роденденот, Божиќ и Нова Година. Забелешка : (Погоден е за заштитна обвивка за конзола за игри, а не за прекинувач.). ♤ СВЕТСКИ СЛУБЕН Големина на случајот : 4.3*8.3*1,6 внатре. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе бидеме во рок од 24 часа, ќе ви помогнеме да го решите проблемот внатре, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите. 1. Дебели и цврсти доволно за да издржат благи испакнатини, апсорпција на шок2. Прецизни исечоци и прицврстување на полнење, не треба да го отстраните случајот, за лесен пристап до сите пристаништа, копчиња и така натаму.3. Облечете го заштитниот случај, кажете му збогум на гребнатини, отпечатоци од прсти и нечистотија. Назад Шелбелие нè, ​​драг пријател. Користете ќе ви донесе поудобно и одлично искуство со видео игри. Протективниот случај е одличен подарок за секој гејмер за прекинувачи.

Карактеристики

Производи во категоријата