.

.

2 парчиња Килибар Лед Страничен Маркер Светло за 1999-2006 VW MK4 Голф GTI за 2004 Голф R32 за 1999-2005 VW MK4 Jetta Индикатор За Преден Браник Трепкачите Ги Заменуваат Оем Страничните М?

2 парчиња Килибар Лед Страничен Маркер Светло за 1999-2006 VW MK4 Голф GTI за 2004 Голф R32 за 1999-2005 VW MK4 Jetta Индикатор

DEN 319.84

Износ
Залиха

Fitment : led страна маркер светла индикатор компатибилен СО VW MK4 Голф Хечбек 1999-2006; ЗА MK4 GTI Хечбек 1999-2006; за 2004 VW Голф R32; За Кабрио Кабриолет 1999-2002; ЗА Mk4 Jetta Седан/Jetta Вагон 1999 -2005; Оем Дел Број : 1ЈМ945071/1ј0945071а /1Ј0945071Б/1јм945072/1Ј0945072А / 1ј0945072б.} КАРАКТЕРИСТИКИ : Секое Парче се Напојува со Диоди Предводени Од Килибар Со Голема Моќност за да формира совршена карактеристика на фокусна лента, 3 ПАТИ Посветла од Фабричките Предни Странични Маркери, Давајќи му на Вашиот Автомобил модерен изглед на лер. €ФУНКЦИЈА : Надградба на вашиот автомобил со нов моден стил led страна маркер светлина, подобрена безбедност и видливост во текот на ноќта и да се направи вашето возење побезбедно!. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : директна инсталација со приклучок и репродукција, совршено ги заменува фабричките делови, не е потребна модификација. ●ПАКЕТ : 2 парчиња led странични маркер светла ЗА VW MK4 Голф Хечбек 1999-2006, дот/САЕ одобрени, 1-годишна гаранција. Карактеристики : 1. Боја На Објективот : Пушена Леќа 2. Светла Боја : Килибар 3. Свети без одлагање, малата потрошувачка на енергија заштедува електрична енергија и горива. 4. Директна инсталација за приклучок и играње. 5. Нема код за предупредување за грешки, нема предупредувачка порака за сијалица, не е потребно компјутерско репрограмирање. 6. Напојувано од ДИОДИ ПРЕДВОДЕНИ ОД килибар СО голема моќност, лесна униформа со супер силен излез на осветлување. 7. Совршено ажурирање или замена за оригинални странични маркери, давајќи му на вашиот автомобил надграден модерен изглед. 8. Тестирано во симулирани услови за дожд/влажност/шок за да се обезбедат екстремни квалитетни перформанси 9. Оем Дел Број : 1ЈМ945071/1Ј0945071А /1Ј0945071Б/1ЈМ945072/1Ј0945072А /1Ј0945072Б Фитмент : Фит За ВВ Мк4 Голф Хечбек 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Одговара ЗА ВВ МК4 ГТИ ХЕЧБЕК 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 ОДГОВАРА ЗА 2004 ВВ ГОЛФ Р32 ОДГОВАРА ЗА ВВ КАБРИО КАБРИОЛЕТ 1999 2000 2001 2002 Одговара За Вв Мк4 Џета Седан/Џета Вагон 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 2 ПАРЧИЊА ПРЕДВОДЕНА СТРАНА МАРКЕР СВЕТЛИНА ЗА VW MK4 ГОЛФ 1999-2006 ЗАБЕЛЕШКА : АКО НЕ СТЕ СИГУРНИ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА СВЕТЛАТА, ИЗВЕСТЕТЕ НИ СЛОБОДНО! Можете да ја земете сликата на светилката и да ја испратите до нас,или да ни го кажете бројот НА делот ЗА ОЕМ на СВЕТИЛКАТА.

Карактеристики

Производи во категоријата