.

.

PRETYZOOM 4pcs Божиќ Садови Покритие Божиќ Сребрени Садови Носителите Дедо Прибор За Јадење Торба Божиќ Маса Декорација Божиќ Празник Партија Корист Материјали

PRETYZOOM 4pcs Божиќ Садови Покритие Божиќ Сребрени Садови Носителите Дедо Прибор За Јадење Торба Божиќ Маса Декорација Божиќ

DEN 880.00

Износ
Залиха

Божиќен држач За садови Прекрасна уникатна божиќна тематска шема во богата боја прави фантастичен додаток на вашата трпеза, помагајќи да се зајакне празничната атмосфера. Идеални Подароци За Поставување Божиќна Трпеза : Овие Божиќни Држачи за Садови би биле одличен подарок за водителка или за секој што сака да организира вечера. Овие божиќни држачи за сребрени садови се доволно големи за да држат вилушка и лажица, ќе бидат забавен и уникатен начин за украсување на вашата празнична трпеза. Прекрасна уникатна божиќна тема шема во богата боја прави фантастичен додаток на вашата трпеза, помагајќи да се зајакне празничната атмосфера. Овие навлаки за садови се изработени од висококвалитетен материјал, кој е издржлив и практичен за трајна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата