.

.

Нов LON0167 Замена на орев за електрична енергија за 4300 (Austausch der Elektrowerkzeugmutter für ma-ki-t-a 4300

Нов LON0167 Замена на орев за електрична енергија за 4300 (Austausch der Elektrowerkzeugmutter für ma-ki-t-a 4300

DEN 505.60

Износ
Залиха

Име на производот : орев; одговара за : 4300 алатка за електрична енергија. Вкупна големина : 24 x 14mm/ 0,94 "x 0,55" (L*T); материјали : метал. Боја : сива. Тежина : 14g (Gewicht : 14 g. Содржина на пакет : 1 x орев (не-OEM) (Packung Sinhalt : 1 x Mutter (Nicht-OEM). Име на производот : орев; одговара за : 4300 електрична алатка за електрична енергија. Вкупна големина : 24 x 14мм/ 0,94 "x 0,55" (l*t); материјали : метал. Боја : сива ОЕМ). Заменување на орев за електрична енергија за алатка за 4300perfect додатоци за 4300 електрична енергија. Ki-T-A 4300 GESAMTGRöße : 24 x 14 mm / 0,94 x 0,55 (l * t); Materialien : Metallfarbe graugewicht : 14 gpackungsinhalt : 1 x mutter (Nicht-OEM).

Карактеристики

Производи во категоријата