.

.

Huangxing-Лупа Hd Виткање Лупа, Светлина Крпа Лупа, Лупа Со Индикаторско Светло, Погоден За Емајл, Скапоцени Камења Марки, Монети, Карпи, Мапи

Huangxing-Лупа Hd Виткање Лупа, Светлина Крпа Лупа, Лупа Со Индикаторско Светло, Погоден За Емајл, Скапоцени Камења Марки, Монети,

DEN 1166.24

Износ
Залиха

Лупа, лесна и лесна за носење, погодна за употреба. Живописното набудување преку овие лупи е одлична алатка за домашни, канцелариски и туристички цели. 100% Сосема Ново Мултифункционално Лупа, Со Удобни и Издржливи Ergономски Карактеристики, Е Многу Погодно за Постарите Лица Слободно Читање. Преклопен Лупа Ефективен Дијаметар : 30, Зголемување 5 X, Нето Тежина 1800 Грама. Пренослив Зголемувач Легура На Цинк Висококвалитетен Објектив, Батерија. Боја на производот : Уцена : Легура На Цинк Висококвалитетна Леќа (Батеријата Не Е Вклучена) Нето Тежина : 1800гр Дијаметар На Големината На Производот : 30 (Мм)Опсег : Погоден За Читање Весници,Книги,Списанија,Мапи,Менија,Фотографии, Документи,Научни Курсеви,Хоби, Накит. Училиштето Е Погодно за Истражување На Мапи,Библиотеки,Градинки,Музеи, Научни Музеи, Анализа На Кола, Истражување на Отворено за Да Се Стимулира Интересот на Децата за Учење. Не само за читање,учење,одржување, инспекција, индустриска електроника,туку и за многу области како што се медицината,бронзата,поштенските марки итн.

Карактеристики

Производи во категоријата