.

.

држач за брошура Zavekia Wallид, 6 x 9 инчи акрилна брошура држач за брошура, приказ на брошура, држач за литература на држачот на флаер, држач за литература за литература, д

држач за брошура Zavekia Wallид, 6 x 9 инчи акрилна брошура држач за брошура, приказ на брошура, држач за литература на држачот

DEN 1.00

Износ
Залиха

Безбедно за употреба : држачите на брошурата се обдарени со внимателни заоблени рабови, кои ја штитат раката од скала и трудовите внатре од гребење; безбеден и ефикасен за употреба. Широки апликации : ќе добиете 10 пакувања 6 x 9 инчи држачи за брошура со дебелина од 0,13 инчи и потребни завртки за монтирање, идеални за собирање брошури, сметки, литература, брошури, флаер, хартија. Материјал со врвен квалитет : Направен од високо квалитетни и нетоксични транспарентни материјали, нашиот држач за хартија е доволно издржлив за да спречи кршење и гребење, и доволно е транспарентно за да ја видите целата насловна страница на секоја брошура внатре. Цврст пакет- густата брановидна кутија што ја избираме е изработена од тврди и издржливи материјали и има многу добра заштита, што може ефикасно да ја намали штетата на стоките за време на транспортот. Држач за брошура со повеќенаменски брошури : ќе добиете 10 пакувања 6 x 9 инчи држачи за брошура со дебелина од 0,13 инчи и потребни завртки за монтирање, идеални за собирање брошури, литератури, брошури, памфлети, флаери, хартија, сметки, знаци Да се ​​користи : држачите на брошурата се обдарени со внимателни заоблени рабови, кои ја штитат раката од скала и трудовите внатре од гребење; безбеден и ефикасен за употреба. Широки апликации : ќе добиете 10 пакувања 6 x 9 инчи држачи за брошура со дебелина од 0,13 инчи и потребни завртки за монтирање, идеални за собирање брошури, сметки, литература, брошури, флаер, хартија. Материјал со врвен квалитет : Направен од високо квалитетни и нетоксични транспарентни материјали, нашиот држач за хартија е доволно издржлив за да спречи кршење и гребење, и доволно е транспарентно за да ја видите целата насловна страница на секоја брошура внатре. Цврст пакет- густата брановидна кутија што ја избираме е изработена од тврди и издржливи материјали и има многу добра заштита, што може ефикасно да ја намали штетата на стоките за време на транспортот. Држач за повеќенаменски брошура : ќе добиете 10 пакувања 6 x 9 инчи држачи за брошура со дебелина од 0,13 инчи и потребни завртки за монтирање, идеални за собирање брошури, литератури, брошури, памфлети, флаери, хартија, сметки, знаци сопственик.

Карактеристики

Производи во категоријата