.

.

Xmeifeits Универзални алатки шрафцигер постави прецизен код за алатки за шрафцигер магнетски токс битови 126 во 1 алатки за поправка за телефонски лаптоп

Xmeifeits Универзални алатки шрафцигер постави прецизен код за алатки за шрафцигер магнетски токс битови 126 во 1 алатки за

DEN 0.33

Износ
Залиха

Користете широк спектар на професионални алатки за одржување и сетови на алатки за хардвер во индустриското поле, сигурни и издржливи. Премиум цврст материјал за високи перформанси и издржливост. Добро изработка и прецизно моделирање. Доаѓа со 126 различни возачи за да ги задоволи вашите најмногу потреби. Мала големина и лесна за удобно носење. Производите се строго прегледани пред да ја напуштат фабриката и се погодни за употреба од оние со професионални вештини. Спецификација : Премиум Цврст материјал за високи перформанси и издржливост.Семална големина и лесна за удобно носење.Canvas спакуван дизајн За да го задржите поставениот шрафцигер уредно и уредно.

Карактеристики

Premium sturdy material for high performance and durability.:
Fine workmanship and precise modeling.:
Comes with 126 different driver bit to meet your most needs.:
Small size and lightweight for convenient carry.:
Canvas packed design to keep the screwdriver set neat and tidy. :

Производи во категоријата