.

.

Стекнете Држач За Тоалетна Хартија-Решетка За Складирање Хартија, Решетка За Тоалетна Крпа За Тоалетна Хартија Монтирана На Ѕид

Стекнете Држач За Тоалетна Хартија-Решетка За Складирање Хартија, Решетка За Тоалетна Крпа За Тоалетна Хартија Монтирана На

DEN 2.00

Износ
Залиха

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од метална легура, анти- ' рѓа и антикорозија за да се обезбеди квалитет и работен век. ●ХРОМИРАНА ПОЛИРАНА ЗАВРШНИЦА : Одолејте се на секојдневните гребнатини, корозии и оцрнување. € ПРАКТИЧНО ПОКРИТИЕ : диспензерот за раце со метален капак-ја крие и штити ролната од прскање. ● МОНТИРАН НА ЅИД : скриена монтажа на завртки. Стабилно и не-нишање. €МОДЕРЕН СТИЛ : Со Покритие, спречување на вода во ролна хартија. Чувајте сува. Идеален за употреба во бањи. Име на производ : тежина на држачот За тоалетна хартија : околу 0,8 кг по пакувањето материјал : третман На Легура на Површината : хромна форма : метод на инсталација на вентилаторот : перфорирана инсталација од 6 мм применливи прилики : бања, кујна, туш кабина итн.Карактеристики : без ' рѓа, отпорност на абење, антиоксидација.

Карактеристики

Производи во категоријата