.

.

XXXDXDP Десктоп Проектор Преклопен Статив Монтира 360° Прилагодлив Држач За Глава На Топка Мини Маса Патувачки Статив Селфи Стап

XXXDXDP Десктоп Проектор Преклопен Статив Монтира 360° Прилагодлив Држач За Глава На Топка Мини Маса Патувачки Статив Селфи

DEN 2.67

Износ
Залиха

Мини големина, лесна за носење и не зазема премногу простор. Одговара на повеќето дигитални фотоапарати, паметни телефони и мини проектори. 360°универзална прилагодување топката главата, може да обезбеди повеќе агли на снимање што сакате. Телефонскиот статив е изработен од компјутерски материјал, тој е цврст и издржлив. Големина : 19х4см/7, 48х1, 57ин. Мини големина, лесна за носење и не зазема премногу простор. Одговара на повеќето дигитални фотоапарати, паметни телефони и мини проектори. 360°универзална прилагодување топката главата, може да обезбеди повеќе агли на снимање што сакате. Телефонскиот статив е изработен од компјутерски материјал, тој е цврст и издржлив. Големина : 19х4см/7, 48х1, 57ин. Мини големина, лесна за носење и не зазема премногу простор.Одговара на повеќето дигитални фотоапарати, паметни телефони и мини проектори.360°универзална прилагодување топката главата, може да обезбеди повеќе агли на снимање што сакате.Телефонскиот статив е изработен од компјутерски материјал, тој е цврст и издржлив.Големина : 19х4см/7, 48х1, 57инспецификација : Материјал : Еез Големина : 19х4см/7, 48х1, 57бојка : Вклучен Е Црн Пакет : 1* статив за мобилен телефон ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Карактеристики

Material:
PC
Size:
19x4cm/7.48x1.57in
Color:
Black
Package Included:
1* mobile phone tripod:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Производи во категоријата