.

.

N/ А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Ватенка-Акварел Со Голем Капацитет Галаксија Позадина Организатори Торба Со Патенти Декорација Кошница За Складира?

N/ А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Ватенка-Акварел Со Голем Капацитет Галаксија Позадина Организатори Торба Со

DEN 1.67

Износ
Залиха

Ги штити вашите складирани артикли од влага и прашина, а дизајнот што се склопува овозможува лесно складирање кога не се користи. Овие кеси за складирање облека им помагаат на луѓето мудро да го користат своето време. ●Одлична Услуга За Клиентите-ветуваме дека ќе обезбедиме најискрена услуга за секој клиент.Може да се користи подолго време. Не користете ја машината за перење за чистење на торбата, може да го оштети водоотпорен слој. Можете исто така да користите торби за складирање како торба за патување, торба за кампување, пакувач за акција, организатор за складирање торби за подароци, кутија за отпорност на мирис, складирање чанта, складирање венци. Погоден за зимски јоргани, утешител, чаршав за перници, облека за кукли, капа, играчки, душек, украс, џемпер итн. €Силна Јачина На Лежиштето Z-Опремен со армирани рачки и двонасочен издржлив патент, а носивоста е двојно зголемена без ризик од фрактура. ●Цврста Оксфордска Ткаенина● - Оваа корпа за складирање изработена од најлон за рипување, која е со најголема густина, без мирис, солзи и еколошки материјал. Како толку често губиме толку многу време во потрага по работи и често се фрустрираме од нашето пребарување. Совети за перење Препорачуваат избришете само, не користете абразивни средства за чистење.€Екстра Голема Торба За Складирање Q-Мерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е поголем од другите на пазарот. Ако имате какви било прашања во врска со нашите кеси за складирање постелнина, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот во рок од 24 часа. Ги штити вашите складирани артикли од влага и прашина, а дизајнот што се склопува овозможува лесно складирање кога не се користи. Торбата за складирање со прекрасни дезени е одличен подарок за семејството, пријателите, родителите, момчињата, девојчињата, бебињата итн. Торбата за складирање со прекрасни дезени е одличен подарок за семејството, пријателите, родителите, момчињата, девојчињата, бебињата итн. ●Повеќенаменски q-овие кеси за складирање се идеални за плакар или гардероба, а погоден е за спална соба, соба за студентски дом, поткровје и подрум. €Екстра Голема Торба За Складирање Q-Мерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е поголем од другите на пазарот. Погоден за зимски јоргани, утешител, чаршав за перници, облека за кукли, капа, играчки, душек, украс, џемпер итн. ●Одлична Услуга За Клиентите-ветуваме дека ќе обезбедиме најискрена услуга за секој клиент. Тоа е добар избор за заштеда на простор во вашата соба. €Силна Јачина На Лежиштето Z-Опремен со армирани рачки и двонасочен издржлив патент, а носивоста е двојно зголемена без ризик од фрактура.Може да се користи подолго време. ●Цврста Оксфордска Ткаенина● - Оваа корпа за складирање изработена од најлон за рипување, која е со најголема густина, без мирис, солзи и еколошки материјал. Страничниот спој транспарентен ПВЦ може да се постави со ознаки за картички за лесно складирање. Што може да направи нашата торба За складирање облека Во Галаксија Во Акварел За Вас? ☀ Големиот Капацитет-Заштедете Простор Во Вашата Собаro Отпорен На Прашина И Издржлив - Направете Ги Работите За Складирање Чисти И Уредни! Side страничен Спој Транспарентен ПВЦ-Лесна Класификација и Пребарување Beautiful Прекрасно Печатење На Модели - Одлична И Практична Структура За Подароци Достапна Големина : 27,6 x 19,7 x 11 инчи / 70 x 50 x 28 См Материјал : Најлон (100% полиестерски влакна) Вклучуваат : Армирани рачки / двонасочен издржлив патент / транспарентен Пвц Што можете да ја користите оваа торба како? Можете да ги користите торбите за складирање за складирање зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека, ќебиња, чаршафи за перници, играчки итн .

Карактеристики

Производи во категоријата