.

.

Ернст Производство - 11 Алатка Стаби Клуч Зафаќач Црвено

Ернст Производство - 11 Алатка Стаби Клуч Зафаќач Црвено

DEN 0.33

Износ
Залиха

11-клуч пренослив организатор за тврдоглави и линиски клучеви. Држи клучеви од 3/8 инчи до 1 инчи. Овозможува лесно вклучување со една рака и отстранување на клучеви. Може да виси на ѕидови, штипка или страна на количка за мобилни алатки користејќи Го Комплетот За Монтирање Вертикална Количка. Производството на ернст нуди одлична услуга за клиентите и посветеност на задоволството на клиентите, осигурувајќи дека корисниците добиваат производи и поддршка со највисок квалитет. Опис На производот Ернст 11-Алатка Зафаќач Тврдоглав Клуч Организаторот ви помага да ги организирате клучевите и безбедно да ги транспортирате клучевите до местото на работа. Уникатниот тврдоглав дизајн располага со 3/8-инчни до 1-инчни тврдоглави и линиски клучеви и овозможува итно препознавање на клучот што недостасува. Овие супериорни организатори обезбедуваат крајно складирање на кутии со алатки. Додека ги држат клучевите безбедни за транспорт, тие исто така овозможуваат лесно вклучување со една рака и отстранување на клучевите. Серијата За Држење На Клучот Ернст нуди разноврсност, бидејќи можете да го закачите производот на ѕидови, штипка, дури и на страната на вашата количка за мобилни алатки користејќи Го Комплетот За Монтирање Вертикална Количка. Исто така, се одликува со преклопна рачка за заштеда на простор. Мекиот материјал што не се нарушува е отпорен на гориво и растворувачи. Произведено во САД. Алатки не се вклучени. Од Производителот Организаторот На Тврдиот Клуч За Држач За 11 алатки Ернст ви помага да ги организирате клучевите и безбедно да ги транспортирате клучевите до местото на работа. Уникатниот тврдоглав дизајн располага со 3/8-Инчни до 1-Инчни тврдоглави и линиски клучеви и овозможува итно препознавање на клучот што недостасува. Овие супериорни организатори обезбедуваат крајно складирање на кутии со алатки. Додека ги држат клучевите безбедни за транспорт, тие исто така овозможуваат лесно вклучување со една рака и отстранување на клучевите. Серијата За Држење На Клучот Ернст нуди разноврсност, бидејќи можете да го закачите производот на ѕидови, штипка, дури и на страната на вашата количка за мобилни алатки користејќи Го Комплетот За Монтирање Вертикална Количка. Исто така, се одликува со преклопна рачка за заштеда на простор. Мекиот материјал што не се нарушува е отпорен на гориво и растворувачи. Произведено во САД. Доживотна гаранција. Алатки не се вклучени. Организирајте ги клучевите на едно место и безбедно пренесете ги на местото на работа Со Организаторот На Клучот За Држење Од Производството На Ернст. Организаторот располага со широк спектар на клучеви и овозможува итно препознавање на клучот што недостасува. Овој модел со 11 алатки располага со големини на клучеви од 3/8 - инчи до 1-инчи. За да се осигура дека клучевите не одат насекаде додека се движат, слотовите имаат зафатени заби што безбедно ги држат клучевите на место. Можете исто така да поставите клучеви во отклучена положба за лесен пристап за време на работните места.

Карактеристики

Производи во категоријата