.

.

Н/ А Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Лимон Портокалова Јорган Облека Организатор Декорација Багаж Патент Подвижна Торба

Н/ А Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Лимон Портокалова Јорган Облека Организатор Декорација Багаж Патент Подвижна Торба

DEN 3.33

Износ
Залиха

❀●Голем Капацитет●големината на складиштето под креветот е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги складира сите работи што сакате да ги ставите, како што се зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека за кукли, џемпер, утешител итн. ❀●Висококвалитетни Материјали●Ова под складиштето на креветот е изработено од висококвалитетен најлон, кој не е лесен за рипување дури и по повторна употреба, и лесно се чисти и преклопува. Складирањето под креветот има висок носивост што е издржлив. ❀€Цврста Рачка●Ова под складиштето на креветот усвојува засилено шиење на рачката, која може да се носи и не е лесно скршена за време на процесот на движење. ❀●Уредно Складирање●складирањето под креветот има проѕирна страна каде што можете да поставите картички, така што ќе можете да го најдете она што го сакате без да го отворите, што е лесно да се сортира, складира, удобен и лесен за употреба. ❀€Внимателен По Продажбата●Ако не сте целосно задоволни со квалитетот или бојата на нашата торба за складирање, можете да не контактирате во секое време. ❀●Голем Капацитет●големината на складиштето под креветот е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги складира сите работи што сакате да ги ставите, како што се зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека за кукли, џемпер, утешител итн. ❀●Висококвалитетни Материјали●Ова под складиштето на креветот е изработено од висококвалитетен најлон, кој не е лесен за рипување дури и по повторна употреба, и лесно се чисти и преклопува. Складирањето под креветот има висок носивост што е издржлив. ❀€Цврста Рачка●Ова под складиштето на креветот усвојува засилено шиење на рачката, која може да се носи и не е лесно скршена за време на процесот на движење. ❀●Уредно Складирање●складирањето под креветот има проѕирна страна каде што можете да поставите картички, така што ќе можете да го најдете она што го сакате без да го отворите, што е лесно да се сортира, складира, удобен и лесен за употреба. ❀€Внимателен По Продажбата●Ако не сте целосно задоволни со квалитетот или бојата на нашата торба за складирање, можете да не контактирате во секое време. Цврста торба За складирање Лимон Портокал со голем капацитет дали сеуште ве вознемируваат неуредни работи? Дали сеуште сте загрижени за огромната количина на работи што не можете да ги поставите кога ќе се преселите? Ајде да ја погледнеме нашата најзагрижувачка торба за складирање ватенка! Предност Заштитете ги вашите предмети од нечистотија и вода. Транспарентните пвц странични џебови го прават вашето складирање поудобно. Корпата за складирање на ватенка со голем капацитет овозможува складирање на вашите омилени предмети, заштедувајќи простор во вашата соба. Применливи Места што Можете да ги користите кога кампувате, се движите или патувате. Можете да го користите како подарок за вашето семејство и пријатели. Можете да чувате карго дуфел џамбо, ќебе, облека за кукли, перница, ќебе, облека, џемпер, утешител и други предмети што сакате да ги чувате во плакарот, спалната соба, под креветот, утешителот, спалната соба, постелнината.

Карактеристики

Производи во категоријата