.

.

20 парчиња chrome 1/2-20 UNF Навртки за Навртки за Тркала се вклопуваат 1999 Ford Explorer Може Да Одговара НА Бандажите НА OEM, Купувачот Треба Да Ја Прегледа спецификацијата Вкупна

20 парчиња chrome 1/2-20 UNF Навртки за Навртки за Тркала се вклопуваат 1999 Ford Explorer Може Да Одговара НА Бандажите НА

DEN 2.00

Износ
Залиха

Вкупна Должина : 1.77". Големина На Конец : 1/2 " -20. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 13/16" Хексадецимален. Вкупна Должина : 1.77". Големина На Конец : 1/2 " -20. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 13/16" Хексадецимален. Вкупна Должина : 1,77 "Големина На Конец : 1/2" -20 Тип На Седиште : 60°Конусна Големина На Главата На Седиштето : 13/16" Шестоаголна Завршница : Хром.

Карактеристики

Производи во категоријата