.

.

ЈИУИ 4-Пакет Внатрешен Кревет Врзи Куки Сидра Компатибилен Со Замена за 2000-2017 Ф150 Стил 2004-2017 &засилувач; Истражувач Спорт Трак 2001-2010

ЈИУИ 4-Пакет Внатрешен Кревет Врзи Куки Сидра Компатибилен Со Замена за 2000-2017 Ф150 Стил 2004-2017 &засилувач; Истражувач

DEN 143.84

Износ
Залиха

Внатрешен Кревет Врзете Куки Сидра Комплет помош Врзете Товар на овие точки за да не се префрли наоколу. 4 Пакет вратоврска сидра одговара 2000-2003 Форд Ф-150 (Стилски Модели), 2004 Форд Ф-150 Наследство (Стилски Модели), 2004-2015 Форд Ф-150 (8 Нога И 6.5 Нога Стилски Кревет Модели Само), 2001-2010 Форд Експлорер Спорт Трак, 2005-2008 Линколн Марк лт (само 8 стапки и 6,5 стапки во стилови на кревети). Изработен од висококвалитетен фабрикуван челик кој е потежок метал од ОЕМ дел за долготрајна употреба, потрајни и потешки од обичниот челик.совршено се вклопуваат за да ги заменат оргиналните пластични. Пакетот Вклучува : 4 парчиња камион врзи куки. (хардверот за монтирање не е вклучен, се препорачуваат завртки од 1/4 инчи). Димензија : Приближно 2-5/8 "х 1-3/4".Забелешка : ако има проблем со производот, ние го заменуваме новиот бесплатно. Внатрешен Кревет Врзете Куки Сидра Комплет помош Врзете Товар на овие точки за да не се префрли наоколу. 4 Пакет вратоврска сидра одговара 2000-2003 Форд Ф-150 (Стилски Модели), 2004 Форд Ф-150 Наследство (Стилски Модели), 2004-2015 Форд Ф-150 (8 Нога И 6.5 Нога Стилски Кревет Модели Само), 2001-2010 Форд Експлорер Спорт Трак, 2005-2008 Линколн Марк лт (само 8 стапки и 6,5 стапки во стилови на кревети). Изработен од висококвалитетен фабрикуван челик кој е потежок метал од ОЕМ дел за долготрајна употреба, потрајни и потешки од обичниот челик.совршено се вклопуваат за да ги заменат оргиналните пластични. Пакетот Вклучува : 4 парчиња камион врзи куки. (хардверот за монтирање не е вклучен, се препорачуваат завртки од 1/4 инчи). Димензија : Приближно 2-5/8 "х 1-3/4".Забелешка : ако има проблем со производот, ние го заменуваме новиот бесплатно. Компатибилен со 2000-2003 Форд Ф-150 (Стилски Модели) Компатибилен со 2004-2004 Форд Ф-150 Наследство (Стилски Модели) Компатибилен Со 2004-2015 Форд Ф-150 (8 Стапки И 6,5 Стапки Само Модели На Кревети) Компатибилен Со 2001-2010 Форд Експлорер Спорт Трак Компатибилен Со 2005-2008 линколн Марк Лт (само 8 стапки И 6,5 стапки само модели на кревети) функција : закответе Ги Сите Спуштања На Вратоврските-Синџири, Мрежи За Кревети За Камиони, ремени за Крцкање, ремени за тока За камери, Вратоврски За Мотоцикли, Ремени За Церади, Банџи Кабли, Јаже, ремени За врзување кајак И Други Товари. Апликација : не само што куките за врзување на креветот ф150 може да се користат како директни замени за делови ОД ОЕМ, туку овие куки за кревети може да се инсталираат и на различни локации околу камионот каде што треба место за прицврстување на вратоврската. Складирајте Го Резервниот : Откако ќе се монтираат овие куки За врзување, можете да ги користите како сидра за врзување за ремени за мотоцикли, банџи жици, ремени за церада, мали синџири, ремени за крцкање и камери, јажиња и други вратоврски. Идеален за обезбедување кајаци, Атв И друга опрема за пауерспорт, велосипеди, фрижидери и слични апарати.

Карактеристики

Производи во категоријата