.

.

Хомсо А1 Постер Рамка За Слика 23, 4х33 Црна, Тенка Метална Алуминиумска Рамка Со Полиран Акрилен Плексиглас За Монтирање На Ѕид Хоризонтално И Вертикално

Хомсо А1 Постер Рамка За Слика 23, 4х33 Црна, Тенка Метална Алуминиумска Рамка Со Полиран Акрилен Плексиглас За Монтирање На

DEN 1.33

Износ
Залиха

АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа рамка има тенок метален алуминиумски раб од 0,37 инчи, мала тежина, но цврсти метални материјали отпорни на кршење и пластичната предна заштита е безбедна. ● СИМПЛИСТИЧКИ МОДЕРЕН ДИЗАЈН : металната рамка за постер од 23,4 на 33 инчи (594 € 841mm) има чиста линија и минималистички дизајн што одговара на секој декор, направете ги вашите фотографии уметничко дело во вашиот простор. ● ПРОФЕСИОНАЛНА ЅИДНА РАМКА : може да се користи вертикално и хоризонтално закачување за да се вклопи во достапниот простор, завршено со изгорена метална боја, Таблата има 12 метални Јазичиња За лесно отворање и држете ги вашите фотографии, слика, постер на место. ●59, 4х84, 1СМ ШИРОКА РАМКА ЗА ОТВОРАЊЕ : Закачете ги вашите омилени слики и уметнички дела со широка совршена рамка за отворање. Задната плоча со густина на МДФ внатре ги држи вашите уметнички дела подалеку од влажни и го прави да изгледа одлично со години. ● Совршен ЗА ДОМА или КАНЦЕЛАРИЈА : Украсете со слики што ги сакате. Вашиот ѕид нема причина да биде празен со целата серија рамки за слики На Хомсо. Одлична идеја за декорација во вашиот дом, канцеларија, кафуле, уметничка галерија (Сликата На Екранот Не Е Вклучена. Само референца), и сѐ помеѓу за пристапни цени.

Карактеристики

Производи во категоријата