.

.

Црно Бели Клучеви За Пијано Ѓердан Од Урна Срце Сребрена Урна Шкаф Приврзок За Спомен Накит За Пепел Од Домашни Миленици Со Комплет За Полнење

Црно Бели Клучеви За Пијано Ѓердан Од Урна Срце Сребрена Урна Шкаф Приврзок За Спомен Накит За Пепел Од Домашни Миленици Со

DEN 1.33

Износ
Залиха

Легура урна ѓердан со полнење инка и иглички. Накитот од ѓердан висок 1,6 инчи; ширина 0,9 инчи; должина на синџирот 27,6 инчи. Овој ѓердан од урна не е само декоративен, туку и многу незаборавен. Може да се носи и може да се прикажува и дома, или закачете го од ретровизорот во автомобилот. Погоден како спомен подарок како Што Се Денот На Вљубените, Роденденот, Денот на Мајката, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Годишнината Од Бракот; Велигден, Црн петок, Нова година. Лесно се совпаѓа со секоја облека. Доколку има некакви проблеми со купувањето, слободно контактирајте не, ветуваме брз одговор. Дајте ви најзадоволително искуство за купување. Погоден за оние кои имаат домашни миленици.

Карактеристики

Производи во категоријата