.

.

3дроуз Лице на шведска Баба По Мајка Со Текст Погоре-Цртање Книги

3дроуз Лице на шведска Баба По Мајка Со Текст Погоре-Цртање Книги

DEN 1.67

Износ
Залиха

11.5 х 11.5 инчи спирала врзани сјајни тешко покриени. 1 инчен близнак јамка жица врзување ' рбетот. 35 необложени страници, 11,4 x 11,2 инчи - дебелината на страницата е 63lb капак. Киселина слободен празно светло бела не-обложени хартија. Страниците лежат рамно кога ќе се отвори книгата. Лицето на шведска Баба По Мајка Со Текст Погоре Книга За Цртање е одличен начин да започнете со скицирање, цртање, дизајнирање, бележење или само запишување на вашите мисли. Оваа уникатна спирала врзани тешко покриени книга вклучува киселина слободен светла бела хартија и карактеристики близнак јамка жица пролет обврзувачки. Нашата Меморија и книги За Цртање се одлична алтернатива на стандардниот фото албум или тетратка. Додека нашата Мини Бележник е одлична големина за чување во вашата чанта, автомобил, актовка или во движење. Совршен за употреба со боички, маркери, бои, пастели, налепници, моливи и пенкала. Одлично како подарок за секоја пригода. Уживаат во сите возрасти.

Карактеристики

Производи во категоријата