.

.

Гларкс 80 парчиња Силиконско Гумено Крајно Капаче И Заострен Комплет За Асортиман На Приклучок За Затка За Маскирање На Дупките За Време На Обложување Во Прав, Слик?

Гларкс 80 парчиња Силиконско Гумено Крајно Капаче И Заострен Комплет За Асортиман На Приклучок За Затка За Маскирање На Дупките

DEN 285.76

Износ
Залиха

Купете го овој комплет и ставете го во вашата кутија со алатки, тие можат да ви се најдат во секое време. ♛●Отпорност На висока Температура● : нашите крајни капачиња и приклучоци можат да поднесат висока температура до 216-315 Целзиусови (420-600 степени), тие нема да се стопат или да испуштаат непријатен мирис за време на облогата во прав, затоа, можете да ги користите во средина со висока температура со доверба. Не треба да се грижите за неволјата што бојата или прав може да навлезат во дупката или да истече водата и гасоводот. Покрај тоа, овој материјал е исто така отпорен на киселини и алкалии, нема лесно да кородира или топи. ♛€Висока еластичност● : капачињата и приклучоците се флексибилни и растегливи, така што е лесно да ги инсталирате или да ги истегнете во конецот за да направите одличен печат. ♛+Широко Примена : овие крајни капачиња се совршена употреба за покривање на крајот на цевката за вода или гас и завртките за навој. Нашите производи имаат добри својства на истегнување и запечатување, што може ефикасно да ги заштити вашите завртки или цевки од облога во прав или киселинско и алкално загадување.7 Мм - 16мм - - - - - - - - - - 5 парчиња Жолта Боја - 6. И заострените приклучоци се произведуваат за да ги блокираат дупките за време на обложување во прав, сликање, вбризгување масло, хидро капе, минирање на медиуми итн. ♛€Напреден материјал q : нашите производи се изработени од висококвалитетна силиконска гума, ова е еколошки материјал без токсичен и без мирис, така што нема да предизвика штета на човечкото тело или околината. И заострените приклучоци се произведуваат за да ги блокираат дупките за време на обложување во прав, сликање, вбризгување масло, хидро капе, минирање на медиуми итн.5 Мм - - - - - - - - 19мм - - - - - - - - - - 5 парчиња Црвено 4. 【€Она што Го Добивате Q : она што ќе го имате е збир на силиконски капачиња и приклучоци со висока температура со вкупно 80 парчиња во 16 големини, тие можат да се користат за покривање на дупки и краеви на цевки со различни големини.4 Мм - - - - - - - - 5 парчиња Сина 9. ♛€Напреден материјал q : нашите производи се изработени од висококвалитетна силиконска гума, ова е еколошки материјал без токсичен и без мирис, така што нема да предизвика штета на човечкото тело или околината. Тие се ставаат во цврст картон за лесен транспорт и складирање. ♛●Отпорност На висока Температура● : нашите крајни капачиња и приклучоци можат да поднесат висока температура до 216-315 Целзиусови (420-600 степени), тие нема да се стопат или да испуштаат непријатен мирис за време на облогата во прав, затоа, можете да ги користите во средина со висока температура со доверба. И, различни бои на капачиња и приклучоци можат да ви помогнат да разликувате различни цевки или проекти. Покрај тоа, овој материјал е исто така отпорен на киселини и алкалии, нема лесно да кородира или топи.【€Она што Го Добивате Q : она што ќе го имате е збир на силиконски капачиња и приклучоци со висока температура со вкупно 80 парчиња во 16 големини, тие можат да се користат за покривање на дупки и краеви на цевки со различни големини.7 мм - - - - 12мм 17. И, различни бои на капачиња и приклучоци можат да ви помогнат да разликувате различни цевки или проекти.7 мм - - - - - - - 16мм 5 парчиња Црно 3. ❄ Крајните капачиња и приклучоци се произведуваат за сликање, обложување во прав, позлата и производство на минирање.

Карактеристики

Производи во категоријата