.

.

Абаодам Деца Маска 2 парчиња Ноќта На Вештерките Очи Латекс ноќта на вештерките четири очи латекс ноќта на вештерките хорор ноќта на вештерките маскарада Четири Оч

Абаодам Деца Маска 2 парчиња Ноќта На Вештерките Очи Латекс ноќта на вештерките четири очи латекс ноќта на вештерките хорор

DEN 2.00

Износ
Залиха

латекс. Злобна Маска Грозоморна Маска Ноќта на Вештерките Крвав Маскенбал маската За Ноќта на Вештерките е изработена од латекс материјал, издржлив и безбеден. Ноќта На вештерките Косплеј Маска Ноќта На Вештерките Капа За Глава Ноќта На Вештерките Шега Проп Unique Уникатните и нови дизајни прават да изгледа толку смешно и ужасно. Ноќта на вештерките Костим Реквизит Ноќта На Вештерките Страшно Декорација Удобен и лесен, може да се носи наоколу. Ноќта На вештерките Хорор Маска дизајнот ќе го разбуди интересот на луѓето и тие ќе го направат тоа!. Ноќта На вештерките Страшно Маска Погоден За косплеј за ноќта на вештерките во разни прилики За Ноќта на Вештерките и ќе ја збогати празничната атмосфера. латекс. Злобна Маска Грозоморна Маска Ноќта на Вештерките Крвав Маскенбал маската За Ноќта на Вештерките е изработена од латекс материјал, издржлив и безбеден. Ноќта На вештерките Косплеј Маска Ноќта На Вештерките Капа За Глава Ноќта На Вештерките Шега Проп Unique Уникатните и нови дизајни прават да изгледа толку смешно и ужасно. Ноќта на вештерките Костим Реквизит Ноќта На Вештерките Страшно Декорација Удобен и лесен, може да се носи наоколу. Ноќта На вештерките Хорор Маска дизајнот ќе го разбуди интересот на луѓето и тие ќе го направат тоа!. Ноќта На вештерките Страшно Маска Погоден За косплеј за ноќта на вештерките во разни прилики За Ноќта на Вештерките и ќе ја збогати празничната атмосфера. Пакет Листа 2 х Маска Стоки Информации оваа маска е добро изработена од врвен латекс материјал за практични и издржливи. Неговите уникатни и нови дизајни прават да изгледа толку смешно и ужасно. Елементите на ноќта на вештерките се класични и меѓу сите луѓе. Совршен за ноќта на Вештерките, карневалот, забави со костими или едноставно за одење во ноќен клуб. Карактеристика-Боја : како што е прикажано. - Материјал : Латекс. - Големина : Околу 19х18х3 см. - Маската за ноќта на вештерките е изработена од латекс материјал, издржлив и безбеден. - Уникатните и нови дизајни прават да изгледа толку смешно и ужасно. - Удобен и лесен, може да се носи наоколу. - дизајнот ќе предизвика интерес кај луѓето и тие ќе го направат тоа! - Погоден за косплеј за ноќта на вештерките во разни прилики За Ноќта на Вештерките и ќе ја збогати празничната атмосфера. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!.

Карактеристики

Производи во категоријата