.

.

SABRENT 60 WATTS 10-порта за семејна големина на USB USB Брзи полнач. 6 микро USB кабли [x3-3foot. и x3-1foot] црно

SABRENT 60 WATTS 10-порта за семејна големина на USB USB Брзи полнач. 6 микро USB кабли [x3-3foot. и x3-1foot] црно

DEN 0.33

Износ
Залиха

Технологијата на паметни порти ја зголемува компатибилноста со Android, Apple и други уреди со овозможување на брзина на полнење до 12 засилувачи меѓу 10 порти или 2,4 засилувачи по порта. Брза полнач- Наполнете ја вашата моќна гладна уреди со полна брзина со 60 вати и вкупно производство од 12А. Совршено за меѓународно патување- AC 110-220 V Влезен напон. Наполнете 10 уреди истовремено. Безбедно наплата за заштита на преоптоварување. Наполнете до 4 таблети и 6 паметни телефони истовремено. Наполнете скоро кој било USB уред- можете да наплаќате повеќе од вашиот паметен телефон или табела со овој корисен, мулти-порт адаптер. Исто така, ќе ги наполни вашите е-читач, слушалки за Bluetooth, преносни звучници и скоро кој било друг уред што се наплаќа со USB кабел. Полначот е компатибилен со i Pad, i Phone, i Pod, паметни телефони и таблети. Приклучете го кој било излез на wallидот и наполнете до 10 USB уреди истовремено. Забележете : Функциите на полначот само како извор на енергија, не пренесуваат податоци. вклучени 6 микро USB кабли (x3-3ft и x3-1ft). УСБ-полнач со 10 порти. 6 микро USB кабли (x3-3ft и x3-1ft). Центри. Центри. Наполнете до 10 USB уреди истовремено од еден wallиден излез. Едноставно поврзете кој било USB мобилен уред, како што се i Pad, i Phone, i Pod, таблет компјутер, паметен телефон, безжичен жариште итн. И брзо наполнете ги сите ваши уреди од едно место. Sabrent USB полначот е издржлив и лесен и работи одлично дома или во канцеларијата. Ова е задолжителен придружник за патувања за да ги наплатите сите ваши уреди кои гладуваат во моќ. Карактеристики : .

Карактеристики

Производи во категоријата