.

.

Рачка на Вратата на автомобилот на виндкар Рефлектирачки Налепници Универзална Рачка За Автоматска Врата Заштитна Подлога За Заштитна Фолија Со Заштитни Рефлект?

Рачка на Вратата на автомобилот на виндкар Рефлектирачки Налепници Универзална Рачка За Автоматска Врата Заштитна Подлога За

DEN 1.00

Износ
Залиха

Точни објавени, не се движат, притиснете го малку за 3-5 минути. (2)Отстранете ја другата страна на лепилото, Користете вентилатор за да загреете 1-2 минути пред да се залепите, лепливоста ќе биде подобра . БЕЗБЕДНО ВОЗЕЊЕ-Високи рефлектирачки перформанси, предупредувајќи ги другите возачи покрај вашиот автомобил, направете го вашиот сакан автомобил многу побезбеден во темната ноќ. САМОЛЕПЛИВА-Универзална Рачка За Гребење На Рачката На Вратата Заштитна Подлога За Заштитна Фолија која Со вискозитет, одговара на сите автомобили, Теренци, камиони итн. Ригорозно Тестирање - ние произведуваме квалитетни производи кои се тестирани за да ги задоволат врвните барања за стилизирање на автомобилските ентузијасти. Вклучен пакет : 4 € Рачка На Вратата На Автомобилот Рефлектирачки Ленти, 4 x Рачка На Вратата На Автомобилот Боја Заштитник За Гребење Налепница.(Може да се користи со промотори на адхезија доколку имате). Секое прашање во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте. Предлагаме ако во ладна зима, можете да го загреете лепилото со фен за коса 1-2 секунди пред да се залепите, а задното лепило ќе биде лепливо. Ригорозно Тестирање - ние произведуваме квалитетни производи кои се тестирани за да ги задоволат врвните барања за стилизирање на автомобилските ентузијасти. Добредојдовте!! Виндкар е компанија специјализирана за нудење широк спектар на авто додатоци!! Посветени сме да им обезбедиме на клиентите производи со врвен квалитет по најниски можни цени.

Карактеристики

Производи во категоријата